Kontakt

michalciolek@gmail.com

Jeżeli pragniemy porozumienia z innymi, musimy zdawać sobie sprawę, że różnimy się od siebie pod względem sposobu postrzegania świata i niech ta prawda będzie wskazówką przy wszelkich kontaktach z ludźmi.

4 thoughts on “Kontakt

 1. Witam, przegryzam się przez Twój kurs Androida dostępny na YouTube – wszystko byłoby ok i fajnie, oprócz pewnego dużego skoku w pierwszej lekcji – chodzi mi o aktywność HomeActivity i generowany z automatu masakryczny kod jak na początek. Ale do rzeczy – otóż u Ciebie powstał NawigationDrawerFragment w folderze bookweb itd po wybraniu Nawigation Drawer Activity. To o tyle dość dziwne, że ja też wygenerowałem z automatu taką klasę i powstaje całkowicie coś innego (a sam NawigationDrawerFragment wogóle nie powstał) – zarówno wizualnie jak i w kodzie. Otóż nie ma tam takiej aktywności Nawigation jak u Ciebie, tylko powstaje po naciśnięciu w HomeActivity – Import, Gallery, Slideshow, Tools; Share, Send zamiast Selection1, Selection2, Selection3.
  Chciałbym zapytać dlaczego tak się dzieje – czy to wersja Android Studio 2.3 tak powoduje? Natomiast w kodzie HomeActivity powstaje m.in. taki kod: public boolean onNavigationItemSelected(MenuItem item) {
  // Handle navigation view item clicks here.
  int id = item.getItemId();

  if (id == R.id.nav_camera) {
  // Handle the camera action
  } else if (id == R.id.nav_gallery) {

  } else if (id == R.id.nav_slideshow) {

  } else if (id == R.id.nav_manage) {

  } else if (id == R.id.nav_share) {

  } else if (id == R.id.nav_send) {

  }

  DrawerLayout drawer = (DrawerLayout) findViewById(R.id.drawer_layout);
  drawer.closeDrawer(GravityCompat.START);
  return true;
  }

  Będę wdzięczny za odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *